FAQ

 • Czym jest Time4Car?
  Time4Car to serwis motoryzacyjny i rozbudowany katalog nowych samochodów. To unikatowe miejsce w sieci, w którym znajdziesz komplet informacji na temat nowych modeli samochodów oferowanych na polskim rynku. Time4Car powstał, by wspierać osoby poszukujące nowego samochodu w podjęciu trafnej decyzji zakupowej, nawet jeśli nie mają pełnego rozeznania w świecie motoryzacji. Time4Car gromadzi i przedstawia w czytelny sposób najważniejsze dane i informacje o samochodach oraz pozwala na szybkie i łatwe zapoznanie się z ofertą producentów.
 • Czy korzystanie z Time4Car jest płatne?
  Korzystanie z Time4Car jest całkowicie darmowe na każdym etapie. Nie pobieramy żadnych opłat, a wszystkie treści i funkcjonalności serwisu są dostępne bezpłatnie dla zalogowanych użytkowników.
 • Czego mogę dowiedzieć się o interesującym mnie modelu samochodu na Time4Car?
  Time4Car to kompleksowa baza informacji na temat nowych modeli samochodów. Każdy model posiada rozbudowany opis, stanowiący syntezę recenzji w prasie motoryzacyjnej i na wiodących portalach motoryzacyjnych. Na Time4Car poznasz historię modelu, dowiesz się o wadach i zaletach jego wnętrza oraz praktycznych aspektach użytkowania. Szczegółowo opisujemy również dostępne jednostki napędowe i wskazujemy silniki, które zrobiły na recenzentach najlepsze wrażenie. Przybliżamy odczucia zza kierownicy, jakie towarzyszyły testującym dany model dziennikarzom motoryzacyjnym oraz skupiamy się na aspektach bezpieczeństwa, wyposażeniu standardowym i nowinkach technologicznych, jakie może zaoferować dany samochód.
 • Czy na Time4Car znajdę również samochody używane?
  Na Time4Car skupiamy się wyłącznie na nowych modelach samochodów, które są oferowane na polskim rynku.
 • Do czego służy wyszukiwarka samochodów na Time4Car?
  Wyszukiwarka pozwala w łatwy sposób przeglądać bazę modeli według wybranych kryteriów. Możesz szczegółowo określić jeden lub kilka kryteriów, jakie powinien spełniać interesujący Cię model samochodu. Po naciśnięciu przycisku „szukaj” strona wyświetli modele o szukanych parametrach. Każdy model posiada swoją wizytówkę prezentującą podstawowe informacje na jego temat. Masz możliwość przejścia w dowolnej chwili do pełnego opisu modelu, klikając w przycisk „poznaj bliżej” na wizytówce modelu. Interesujące Cię modele dokładnie porównasz, dodając je do porównywarki dzięki kliknięciu w „porównaj”.
 • Jak działa porównywarka modeli samochodów?
  Porównywarka przedstawia bardziej szczegółowy widok wizytówek wybranych przez Ciebie modeli samochodów. Na wizytówce modelu w porównywarce znajdziesz rozmaite dane jak pojemność bagażnika czy przedział mocy. W ten sposób możesz łatwo porównać poszczególne parametry i wartości cechujące dany model.
 • Jak korzystać z bazy dealerów?
  Baza dealerów to aktualny spis wszystkich punktów dealerskich w Polsce. Baza pozwala łatwo wyszukać dealera danej marki w interesującej Cię lokalizacji. Na wizytówce każdego z punktów dealerskich znajdziesz dokładne dane teleadresowe oraz link do strony internetowej dealera.
 • Co to jest strefa wiedzy?
  Strefa wiedzy to nieustannie rozwijany zbiór porad na temat zakupu, wyboru i eksploatacji nowego samochodu. Znajdziesz tu również najważniejsze aktualności dotyczące rynku nowych samochodów w Polsce. Na bieżąco informujemy o premierach, akcjach specjalnych czy nowych modelach, które niebawem pojawią się w sprzedaży.