O TIME4CAR

Kierunek: nowe auto!

Najlepsze źródło informacji o nowych samochodach

Wybór nowego samochodu powinien być przyjemnością, a nie zmartwieniem spędzającym sen z powiek. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie Time4Car – katalog ponad 500 modeli nowych samochodów oferowanych na polskim rynku.

Za pomocą prostych narzędzi szybko przeszukasz naszą bazę, określając najważniejsze dla Ciebie parametry auta. Każdy z modeli poznasz bliżej dzięki rozbudowanemu opisowi, który eksperci Time4Car przygotowali na bazie recenzji zamieszczanych w prasie motoryzacyjnej i na wiodących portalach branżowych.

Wybrane modele możesz ze sobą również łatwo porównywać, aby sprawdzić, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. W ten sposób na Time4Car sprawnie prowadzimy Cię w kierunku Twojego nowego samochodu!

Nowe auto? To prostsze, niż myślisz!

Wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu

Na Time4Car znajdziesz rozbudowaną bazę punktów dealerskich w Polsce. Dzięki niej szybko wyszukasz dealera danej marki w swojej okolicy i się z nim skontaktujesz. Time4Car to również nieustannie wzbogacana baza wiedzy na temat zagadnień związanych z zakupem i eksploatacją nowego samochodu.

Radzimy, jak wybrać odpowiedni model, piszemy na temat finansowania i ubezpieczenia oraz informujemy o rynkowych nowościach, wyprzedażach czy ofertach specjalnych. Udzielamy również przydatnych rad eksploatacyjnych, aby nowy samochód służył Ci w doskonałym stanie jak najdłużej.

Dzięki Time4Car znajdziesz w jednym miejscu wszystkie informacje, które pomogą w wyborze i zakupie nowego samochodu.

 
michał sztorc time4car

Zespół Time4Car

Na czele zespołu Time4Car stoi Michał Sztorc – dziennikarz motoryzacyjny z kilkunastoletnim doświadczeniem. Współpracował z największymi tytułami branżowymi, zarówno prasowymi, jak i online.

Od początku swojej kariery bacznie śledzi nowości na rynku motoryzacyjnym i stara się osobiście sprawdzać wszystkie nowe modele. Krytycznie weryfikuje zapewnienia producentów, dokładnie bada nowe rozwiązania, testuje wszystko – od jakości materiałów przez sprawność systemów multimedialnych po wartości przeciążeń w zakręcie. Zamiłowanie do jazdy łączy z pragmatycznym podejściem do pojazdów, niezależnie, czy chodzi o rodzinnego minivana, czy sportowe coupe.

Wiedzą, doświadczeniem, wnioskami i opiniami dzieli się z Wami na Time4Car.pl, aby pomóc w wyborze i zakupie nowego samochodu, spełniającego w 100% Wasze oczekiwania.

Czym jest Time4Car?

Time4Car jest dla Ciebie

Time4Car to wyjątkowe miejsce w sieci. Stworzyliśmy dla Ciebie rozbudowany katalog nowych samochodów. Wybieraj z ponad 500 modeli, porównuj je ze sobą i dokładnie poznaj każdy z nich.


Rozpocznij

Time4Car – opinie

Polecam Time4Car wszystkim, którzy rozglądają się za nowym autem.

Nie za bardzo orientuję się w motoryzacji, ale Time4Car pomogło mi w znalezieniu modelu, który idealnie wpisuje się w moje oczekiwania. Wybór padł na niewielką Skodę Citigo i jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam Time4Car wszystkim poszukującym nowego auta.

Magda, Gliwice

Time4Car naprawdę ułatwił mi wybór.

Kiedy nadszedł czas na zakup kolejnego samochodu, zacząłem przeglądać prasę motoryzacyjną oraz portale, ale dopiero Time4Car okazał się pomocny w podjęciu decyzji. Tak przejrzyście przedstawioną ofertę wszystkich marek i łatwe porównywanie modeli znalazłem tylko tutaj. Time4Car naprawdę ułatwił mi wybór.

Tomek, Kraków

Czegoś takiego brakowało mi w sieci.

Kiedy postanowiłem kupić pierwszy samochód, w ogóle nie wiedziałem, od czego zacząć. Szukając porad, trafiłem na Time4Car, skorzystałem z wyszukiwarki, wytypowałem kilka modeli, porównałem je i pozostało jedynie umówienie się na jazdę testową. W katalogu dealerów szybko wyszukałem odpowiednie salony i gotowe. Czegoś takiego brakowało mi w sieci. Trzymajcie tak dalej!

Michał, Tarnów

Wybrałam samochód przez internet.

Dla wielu osób zapewne zabrzmi to dziwnie, ale wybrałam samochód przez internet, na Time4Car. Widziałam jedynie, że potrzebuję małego samochodu do miasta i chcę na niego przeznaczyć do 50 tys. zł. Każdy doradzał mi coś innego, więc postanowiłam poszukać sama. Trafiłam na Time4Car i dopiero tu dowiedziałam się, jakie modele faktycznie odpowiadają moim oczekiwaniom. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Nadia, Warszawa

Trzymam kciuki za Time4Car.

Świetna strona. Przejrzysta i prosta w obsłudze. Nigdzie nie można tak łatwo przeglądać modeli samochodów i porównywać ich ze sobą. Wszystko, co potrzebne, zebrane w jednym miejscu. Trzymam kciuki za Time4Car i życzę powodzenia.

Karol, Sopot

Niezwykle pomocna strona.

Niezwykle pomocna strona dla wszystkich, którzy planują zakup samochodu. Time4Car okazał się bardzo obiektywnym i kompetentnym źródłem wiedzy na temat nowych samochodów, jakiego długo szukałem w internecie.

Waldemar, Poznań